Вітаю, друзі! 🙂↕️ Якщо у вас є сумніви, чи можна замовляти товари у цього продавця, тоді я їх розвію.😉 Сміливо замовляйте і не турбуйтесь, будьте впевнені, ця людина вас не "кине"!👍 Що можу сказати про самого продавця?🤔 Те, що він ввічливо спілкується, турбується про замовлення до самого його отримання клієнтом.🎁 Сама посилка була надійно запакована, доїхала без пошкоджень та у повному обсязі (як було вказано в об'яві).📝 Нажаль, сталася помилка в оплаті і мені поставили подвоенну ціну на товар😲 (замість 617,50 поставили ціну, у розмірі 1350грн), але продавець помітив цю помилку, зв'язався зі мною своєчасно та вирішив проблему, не "забив на це"!😇 Тому, якщо що, не хвилюйтесь, продавець вирішить всі питання та потурбується про те, щоб ви отримали своє замовлення!😎 На цьому все, дякую за увагу друзі!👋🏻
Тетяна О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олексій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
На роботу продавця нарікань нема, хоча і поклали не той колір(я списую це на те, що потрібного просто не було). А вот самі навушники не сподобались. Звук мені не довподоби, вони якісь маленькі- трохи тиснуть мені, та виглядають не надійно. Це суто моя думка
Отзывы о компании МегаБайт
Вітаю, друзі! 🙂↕️
Якщо у вас є сумніви, чи можна замовляти товари у цього продавця, тоді я їх розвію.😉
Сміливо замовляйте і не турбуйтесь, будьте впевнені, ця людина вас не "кине"!👍
Що можу сказати про самого продавця?🤔
Те, що він ввічливо спілкується, турбується про замовлення до самого його отримання клієнтом.🎁
Сама посилка була надійно запакована, доїхала без пошкоджень та у повному обсязі (як було вказано в об'яві).📝
Нажаль, сталася помилка в оплаті і мені поставили подвоенну ціну на товар😲 (замість 617,50 поставили ціну, у розмірі 1350грн), але продавець помітив цю помилку, зв'язався зі мною своєчасно та вирішив проблему, не "забив на це"!😇
Тому, якщо що, не хвилюйтесь, продавець вирішить всі питання та потурбується про те, щоб ви отримали своє замовлення!😎
На цьому все, дякую за увагу друзі!👋🏻
На роботу продавця нарікань нема, хоча і поклали не той колір(я списую це на те, що потрібного просто не було). А вот самі навушники не сподобались. Звук мені не довподоби, вони якісь маленькі- трохи тиснуть мені, та виглядають не надійно. Це суто моя думка
Чудово працює, дякую за оперативність
Быстро и в срок.